Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sevgili Dostlar;

Bugün geriye dönüp baktığımızda 25 yılın sonunda ülkemize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Uzun vadeli bakış açımız bizlere üretim alanında yatırımlar yapmayı öğretti. Ekonomik istikrarın sağlanması için üzerimize düşen payı size layık şekilde yerine getirebilmek için büyük çabalar sarf ettik. Kalitemizden asla ödün vermeden yürüdüğümüz bu uzun yolda sizlerin karşısında dik durabilmek en büyük motivasyonumuzdur. Birlikte büyüyen bu dev aile çalışmaya aralıksız devam etmektedir. Sürekli vurguladığımız çok çalışmak, üretmek ve ürettiğimizin arkasında durmak düsturumuz bugün bizlere ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha göstermektedir.

Yatırım yapmaktan asla vazgeçmediğimiz fabrikamız bugün makine parkurları, uzman teknik personeli ve retim kapasitesiyle gelişen Türkiye için üzerimize aldığımız sorumluluğun göstergesidir.

Bugüne kadar yanımızdan ayrılmayan, bizleri her sene daha iyi daha verimli üretim yapmaya teşvik eden müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve siz değerli halkımıza teşekkür etmeyi borç biliriz.

Mevlüt Yıldırım
Yönetim Kurulu Başkanı