Yıldırım Kardeşler Kazan

Metal şekillendirme alanında faaliyet gösteren Yıldırım Kardeşler Kazan, sektörün en köklü kuruluşlarından biri olarak kazan ve profil büküm imalatlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

1985 yılında Gaziosmapaşa’da kurucumuz Mevlüt Yıldırım tarafından küçük bir atölye ile faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren gerek ulusal gerek de uluslararası her türlü profil bükümü, konik ve silindirik saç bükümü, kazan, baca ve her türlü tank imalatını kaliteli ve başarılı bir şekilde yapmaktadır. 2005 yılında TUZLA İDOSN yan sanayi gelişme alanında 1000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alanı ile yeni yerine taşınmıştır.
Gelişen teknoloji ve gemi sanayi sektöründe taleplerini yerine getirebilmek için makine parkurunu geliştirmiş, uzman kadromuzla uluslararası standartlarda, kaliteli bir şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen projelerinde yer alan firmamız, işin her aşamasında kalite kontroller yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Kaliteli Üretim Kaliteli Hizmet.

Başkan'ın Mesajı

Sevgili Dostlar

Bugün geriye dönüp baktığımızda 25 yılın sonunda ülkemize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Uzun vadeli bakış açımız bizlere üretim alanında yatırımlar yapmayı öğretti. Ekonomik istikrarın sağlanması için üzerimize düşen payı size layık şekilde yerine getirebilmek için büyük çabalar sarf ettik.

Kalitemizden asla ödün vermeden yürüdüğümüz bu uzun yolda sizlerin karşısında dik durabilmek en büyük motivasyonumuzdur.
Birlikte büyüyen bu dev aile çalışmaya aralıksız devam etmektedir. Sürekli vurguladığımız çok çalışmak, üretmek ve ürettiğimizin arkasında durmak düsturumuz bugün bizlere ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha göstermektedir.

Yatırım yapmaktan asla vazgeçmediğimiz fabrikamız bugün makine parkurları, uzman teknik personeli ve retim kapasitesiyle gelişen Türkiye için üzerimize aldığımız sorumluluğun göstergesidir.
Bugüne kadar yanımızdan ayrılmayan, bizleri her sene daha iyi daha verimli üretim yapmaya teşvik eden müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve siz değerli halkımıza teşekkür etmeyi borç biliriz.

Mevlüt Yıldırım

Yönetim Kurulu Başkanı

Tanıtım Videomuz

Yıldırım Kardeşler Kazan
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN İmalatlarımız, sektörümüz ve yeniliklerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
MAKİNELERİMİZ
© 2019 Yıldırım Kardeşler Kazan. Tüm hakları saklıdır.
Grapixel New Media