Abkant Pres Bükme ünitemizde her çeşit kalitede çelik sac plakalar 50 mm kalınlığa kadar ve maksimum 12.000 mm boyunda istenilen açıda ve verilen şablon ölçülerinde, toleranslara uygun hassas bir şekilde bükülmektedir.

CNC kontrollü 1200 tonluk abkant hidrolik pres tezgahımızda sac malzemenin cinsi ve kalitesi, kalınlığı, büküm açıları ve şekli, toleranslar gibi parametrik değerler girilerek verilen projelere veya şablon mastara tam uygunluk sağlanmaktadır.

Büküm öncesinde; proje kontrolü, açınımların belirlenmesi ve markalanması, malzeme kontrolü, Büküm sonrasında ise; ölçülerin ve açıların kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Gemi sanayinde, İmalat sanayinde ve endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan her kalite karbon çelik , her kalite paslanmaz çelik, alüminyum, bakır , hardox , weldox, v.s malzemeden standart olan veya standart olmayan özel sac levha parçaları , adaptörlerin, panellerin, kanalların vb. parçaların açılı veya radüslü yay bükümü gerçekleştirilmektedir.


Firmamız üretimlerini son teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli personel ile sektöründeki 38 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YK Kazan %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek için en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.