3 Adet farklı kapasiteli Hidrolik Boru bükme tezgahlarımızda DN 80 - DN 600 (3’’ Inc – 24’’ Inc) çaptaki, dikişli- dikişsiz, Sch 20-80 özellikte her kalite karbon çelik ve paslanmaz çelik, alüminyum, bakır malzemeden boruları istenilen ölçülerde ve çaplarda bükümünü yapabilmekteyiz.

CNC kontrollü hidrolik boru bükme tezgahlarımızda boru malzemenin cinsi ve kalitesi, kalınlığı, büküm açıları ve şekli, toleranslar gibi parametrik değerler girilerek verilen projelere veya şablon mastara tam uygunluk sağlanmaktadır.

Büküm öncesinde; proje kontrolü, açınımların belirlenmesi ve markalanması, malzeme kontrolü, Büküm sonrasında ise; ölçülerin ve açıların kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Firmamız üretimlerini son teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli personel ile sektöründeki 38 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YK Kazan %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek için en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.