Konik saç bükme ünitemizde bulunan 5 adet hidrolik pres silindir tezgahında; Sac plakalar 100 mm. kalınlığa kadar maksimum 3000 mm. boyunda, 140 mm. kalınlığa kadar maksimum 1200 mm. boyunda istenilen çapta ve tolerans değerlerinde hassas bir şekilde silindir konik bükümü yapılmaktadır.

Konik sac büküm ünitemizde bulunan 20 ve 50 tonluk köprülü vinçlerle ve 12 metre tavan yüksekliği ile istenilen büyük çaplar kolayca büküm yapılabilmektedir.


Konik parçaların açınım şekillerinin çıkartılması, projelerin incelenmesi ve belirlenmesi, kıvrım yapıldıktan sonra da ölçü, dairesellik, radius ve ovallik gibi kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.


Konik parçalar isteğe bağlı olarak açınım ölçülerinin çıkarılması, saç malzemesinin temini, 3000mm X13000mm ölçülerinde CNC oksi-plazma tezgahımızda kesilmesi, kaynak ağızlarının açılması, büküm sonrası ek kaynağının tozaltı(SAW) kaynağının yapılması ve kaynak sonrası oluşacak ovalitelerin giderilmesi yapılabilmektedir. Gemi sanayinde, İmalat sanayinde ve endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan her kalite karbon çelik , her kalite paslanmaz çelik, alüminyum, bakır , hardox , weldox, v.s malzemeden standart olan veya standart olmayan özel sac levha parçaların silindir veya radüslü yay bükümü gerçekleştirilmektedir.

Firmamız üretimlerini son teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli personel ile sektöründeki 38 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YK Kazan %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek için en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.