4 Adet farklı kapasiteli Hidrolik Profil bükme tezgahlarımızda kare ve dikdörtgen kutu profiller, dolu miller ve çubuklar, NPL, NPI, NPU, IPE, HEA, HEB ,HEM 900mm’ye kadar ölçüde her kalite malzemeden profiller istenilen ölçülerde ve çaplarda bükümünü yapabilmekteyiz.

CNC kontrollü hidrolik profil bükme tezgahlarımızda profil malzemenin cinsi ve kalitesi, kalınlığı, büküm açıları ve şekli, toleranslar gibi parametrik değerler girilerek verilen projelere veya şablon mastara tam uygunluk sağlanmaktadır.


Büküm öncesinde; proje kontrolü, açınımların belirlenmesi ve markalanması, malzeme kontrolü, Büküm sonrasında ise; ölçülerin ve açıların kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Firmamız üretimlerini son teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli personel ile sektöründeki 38 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YK Kazan %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek için en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.