Silindir saç bükme ünitemizde bulunan 5 adet hidrolik pres silindir tezgahında;

Sac plakalar 100 mm. kalınlığa kadar maksimum 3000 mm. boyunda, 140 mm. kalınlığa kadar maksimum 1200 mm. boyunda istenilen çapta ve tolerans değerlerinde hassas bir şekilde silindir kıvrılmaktadır.

Sac kıvırma ünitemizde bulunan 20 ve 50 tonluk köprülü vinçlerle ve 12 m. tavan yüksekliği ile istenilen büyük çaplarda kıvrım yapılmaktadır.

Silindir parçaların dışında her türlü koniklerin, dirseklerin, yayların ve oval parçaların kıvrılması tecrübeli personelimiz tarafından istenilen ölçülerde gerçekleştirilir.Kıvrılacak parçaların açınım boylarının ve şekillerinin çıkartılması, projelerin incelenmesi ve belirlenmesi, kıvrım yapıldıktan sonra da ölçü, dairesellik, radius ve ovallik gibi kalite kontrolleri ve mühendislik hizmetleri teknik ofisimiz tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Açınımı çıkarılan parçaların isteğe bağlı olarak malzeme temini ve kesimleri yapılabilmektedir.

İmalat sanayinde ve endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan sac malzemelerin, silindir parçaların, koniklerin, adaptörlerin, dirseklerin, yayların, boruların vb. parçaların bükümü gerçekleştirilir.