Thumb

Yıldırım Kardeşler Kazan; 1985 yılında, kurucumuz Mevlüt YILDIRIM tarafından faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli ve güvenilir bir şekilde yaptığı büküm çözümleri, kaynak çözümleri, tank imalatları ve özel imalatlarla çalışmalarını başarıyla arttırarak büyüyerek sektörde söz sahibi olmuştur.

Metal şekillendirme alanında gelişen son teknolojilere uyum sağlamayı ve ağır imalat sanayi sektöründeki talepleri yerine getirebilmeyi kendisine hedef haline getirmiş ve bunun için yüksek kapasiteli metal şekillendirme makine ve tezgâh parkurunu geliştirerek büyütmüş ve 2005 yılında TUZLA İDOSB yan sanayi gelişme alanındaki 3000 m² alanlı yeni yerine taşınmıştır.

Yılların birikimi uzmanlık ve kaliteyi uluslararası ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, EN 1090, EN ISO 3834-2 kalite yönetim, uygunluk ve yeterlilik belgeleriyle tescillemiş metal şekillendirme ve imalat sektörde en iyiler arasına girmiştir.

Kalite odaklı sürekli gelişim, yenilikçi, güvenilir ve çözüm odaklı müşteri memnuiyeti kalite politikası ile Türkiye’nin önde gelen firmaların projelerinde yer alan Yıldırım Kardeşler Kazan profesyonel ve tecrübeli uzman kadrosuyla büyüyerek projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

maps
35
Yıllık Tecrübe
3.
m2 Üretim Alanı
13500
Metal Tonajı