Thumb

Metal şekillendirme alanında faaliyet gösteren Yıldırım Kardeşler Kazan, sektörün en köklü kuruluşlarından biri olarak kazan imalatlarında ve profil büküm alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Yıldırım Kardeşler Kazan; 1985 yılında, kurucumuz Mevlüt Yıldırım tarafından küçük bir atölye ile faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren ulusal ve uluslar arası alanda büküm çözümleri, kaynak çözümleri, dram imalatları ve özel imalatlar alanlarında çalışmalarını başarıyla sürdürmüştür.

Sektörde fark yaratmaya devam eden Yıldırım Kardeşler Kazan, 2005 yılında TUZLA İDOSN yan sanayi gelişme alanındaki 1000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alanlı yeni yerine taşınmıştır.

Gelişen teknolojilere uyum sağlamak ve gemi sanayi sektöründeki talepleri yerine getirebilmek için makine parkurunu geliştirmiştir.

Türkiye’nin önde gelen projelerinde yer alan Yıldırım Kardeşler Kazan, işlerinin her aşamasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır ve uzman kadrosuyla uluslararası standartlarda, kaliteli bir şekilde projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

maps
35
Yıllık Tecrübe
3.
m2 Üretim Alanı
13500
Metal Tonajı